מרכז החינוך

מחלקת החינוך של עמותת 'לדעת לבחור נכון' הינה מוקד עשייה משמעותי ופעיל ביותר בעמותה. אנו מגיעות/ים לאלפי תלמידים/ות בשנה ועדות לצמיחה בביקוש לסדנאות בקרב מוסדות חינוך.

אנו מאמינות/ים כי מיניות בריאה מתחילה בהעלאת מודעות ויצירת שיח כנה ורלוונטי. על כן אנו מציעות/ים מגוון סדנאות חינוכיות למסגרות פורמליות ובלתי פורמליות. הסדנאות שלנו מקנות ידע מהימן ואמין וכלים לקבלת החלטות שקולות ובטוחות בנוגע למיניות והתנהגות מינית. אנו מחנכות/ים לפיתוח חשיבה מעמיקה וביקורתית של מיניות חיובית ובריאה.

במסגרת מחלקת החינוך, אנו פועלות/ים בעשרות מוסדות בירושלים וסביבותיה: בתי ספר על יסודיים, הוסטלים, עמותות, מסגרות לנוער בסיכון, פנימיות, עירייה, קורסים בצה"ל, מרכזים קהילתיים ועוד.

 

לפירוט התכנים שלנו לחצ/י כאן

 

מה מייחד את הסדנאות שלנו?

  • התאמה תרבותית, גילאית, ומגדרית

  • צוות הנחיה מקצועי

  • חיבור ישיר לשטח ולעולמם של בני/בנות נוער

  • סדנאות לצוותי חינוך וטיפול

 

המנחים שלנו עברו תהליך מיונים קפדני, והכשרה מקצועית ומעמיקה בהיקף של 40 שעות המתמקדת בידע תיאורטי מקצועי על מיניות, ומיומנויות הנחיה לשיח עם מתבגרים/ות על מיניות. כולן/ם בעלי תואר וחינוכי או טיפולי, וכן ניסיון רב בהנחיית קבוצות.

 

עמותת לדעת לבחור נכון  הינה תכנית מאושרת על ידי משרד החינוך שמספרה 992 ונמצאת במסלול הכחול במאגר התכניות החינוכיות של משרד החינוך

 

למידע נוסף על הסדנאות לחצ/י כאן

לפרטים נוספים ותיאום סדנאות:

נעה מרצ'יני

052-4684059

education@ladaat.org.il

 

 

למידע נוסף והזמנת סדנאות, פנו אלינו:

נעה מרצ'יני

טלפון: 052-4684059

מייל: education@ladaat.org.il